Toptan Kahve Çeşitleri

KahveCekirdekleri.com olarak, “Kahve Kalite Enstitüsü” tarafından yetkilendirilen kişilerce (Q Grader), çiftlikten paketlenmeye kadar denetlenen kahve çeşitlerini üretimde kullanıyoruz.  


İthalat ve tedarik sürecini en ince detayı ile yürüterek en kaliteli kahve çeşitlerini, profesyonel kavurma formülü ile kavuruyoruz. Böylelikle her kavurmada aynı lezzete ve kaliteye ulaşıyoruz. Siz iş ortaklarımızın da misafirlerine ve çalışanlarına her seferinde aynı lezzet deneyimi sunmanızı sağlıyoruz.


Toptan kahve çeşitlerini çiğ olarak veya size özel kavurma formülleri ile kavrulmuş kahve olarak temin edebilirsiniz. Talep edildiği takdirde filtre kahve, espresso ve diğer öğütme derecelerine uygun şekilde öğüterek de kahve çeşitlerini teslim alabilirsiniz. 


Toptan Kahve sistemimize üye olarak birkaç tık ile işletmenizin ihtiyacı olan kahve çeşitlerini kolaylıkla temin edebilirsiniz. 

Profesyonel kahve uzmanlarımıza danışarak size en uygun kahve çeşitlerini belirleyebilir, birlikte kavurma programı ayarlayabilir veya taleplerinizi iletebilirsiniz: Bize Ulaşın